17 Mart 2013 Pazar

Sizce Serhan Kaç Yaşında

1 'le başlayan yaşlarımız oyuncaklar ile oynayarak , ilk aşlar ve heycenlarla su gibi akar . 2'liler ise okul , kariyer , evlilik  derken ne zaman  başladı nerde bitti anlamayız? Peki ya 30 lar? ? işte o yeni bir muamma ama her haliyle hayat güzel ...Ve her yaş bizim için yeni heyecanlar ve yep yeni deneyimler getitir..

30 bütün bu hızlı akan süreçte durup ne yaptım ve yapacağım dediğimiz bizim için kırlıma noktası..İşte bu yüzden kutlamaya değer ..:)

İşte bu özel günü eşine süpriz yaparak kutlamak isteyen Begüm Hanım eşi Serhan Bey için doğum günü partisi hazırlamak istedi mekanı seçti veee... tabi ki sıra bizdeydi:)

25 kişilik organizasyonun temelinde siyah beyaz ve sarı vardı. Eylence mekanında başka masalar da yer aldığından masamızı parlatmak adına yaptığımız süslemenin detaylarını sizinle paylaşmak isteriz:)


Masanın ortasına konulan çizgili runnerın üzerine Serhan bey in farklı yaşlardaki resimleri yerleştirildi  canlı çiçek ve çeşitli maskeler  ile süslendi. 
Gelenlere hatıra broşları ve peçetelikler ile de masa bütünleştirildi.Gecenin en renkli kareleri ise hazırlanan 2 çerçeve ile yapıldı.
Şişede durduğu gibi durmaz  bizim favorimizdi.. peki ya sizinki hangisi???


Sizce serhan kaç yaşında:)
Herkesin iki tarafı vardır, melekğimiz ile şeytanımız..:)
Muzur maskeler:)

Sizde özel gününüzü bizimle paylaşmak isterseniz bize morievents@gmail.com 'dan ulaşabilirsiniz:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder