17 Nisan 2013 Çarşamba

Mickey Aşığı Anne'nin Hastane Odası


Mickey konsepti çok görülmüş olabiliri ama Aylin Hanımla beraber, Mori dokunuşuyla çok farklı yorumladık.


 Amerikan Hastanesinde gerçekleşen hastane odamızın detayları arasında şerbetin yanısıra misafirlere limonata da ikram edildi. Tatlı olarak Mori'nin leziz kekpopları ikram edildi. Ulus bebeğimizin adı da kurabiyelere yazılarak ikrama sunuldu.
Konsepti tasarlarken çıkış noktamız Mickey silüeti , mavi ve beyaz idi. Bu konseptte hazırlanan ara kapı süs ve ana giriş kapısı tasarımları yapıldı.


Aylin Hanım hastaneye gelmeden önce odasını hazırlamıştık. Kendisinin bize aktardığı odayı bulma macerası şöyle; Hastane vardığında Aylin Hanım'a hemşireler odasını tarif etmeye çalışmışlar o da, ben kendi odamı bulmak istiyorum Mickey'li benim odam demiş:)

Konsepte uygun limonata şişesi süslendi ve ona uyumlu limonata bardakları hazırlandı.


Annemiz Ayin hanımın en sevdiği şeker olan pamuk şeker misafirlere ikram edildi.


Bugünle ilgili en güzel anı ve dilekler bu defterde yazıldı.Konsepte uygun olarak yine şerbet bardakları ve su şişeleri süslendi.
Mori yorumuyla Mickey konseptli bebek yatağı .

Cake Pop ve Ulus kurabiyeleri.Mickey Mickey olalı böyle konsept görmedi:) sizde alışılmışı farklılaştırmak isterseniz mori dokunuşu ile  yanınızdayız. bize morievents@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. internet satışınız neden yok, çok beğeniyorum yaptığınız işleri. kahramanmaraştayım ve doğumgünleri özel günler için sizin zevkli sunumlarınızı kullanmak istiyorum

    YanıtlaSil