3 Kasım 2012 Cumartesi

Tuğçe ve Hakan Nişanlanıyor

Tuğçe ve Hakan evliliğe ilk adımlarını Hakan'ın yaptığı güzel süprizle başladılar, bizde Mori Event ekibi olarak bu güzel başlangıcı çiçeklerle süslemeye devam ettik..


Güzel çiftimiz bizden romantik bir konsept istediler. Tuğçe ucuk pembe tonlarında bir gün hayal ettiğini söyledi umarız onlara sunduğumuz tasarımı bizim kadar sizde beğenirsiniz.

Sözle ve nişanın bir arada olduğu bir konsept olduğu için çikolata ile başladık. Çikolata sözün geleneksel parçası da olsa daha sonra gelin hanımların evlerinde kullanacakları ve o günü hatırlayacakları bir parça olmasını isteniliyor. Bizde bu doğrultuda hem geleneksel hemde modern bir tasarım yaptık. Her ne kadar konsept pembe de olsa grinin asaletini pambe ortanca ile renklendirerek ana rengimizden uzaklaşmadık.Tatlı sürpizler hepmizin hoşuna gider , o yüzden Tuğçe bizden misafirlerine hatır olacak tatlı kurabiyeler istedi. Nişan yüzüklü bir tasaım olmasını isteyen Tuğçe'ye nişan yüzüğü tepsi ile gelir dedik ve minik tepsiler içinde yüzükleri sunduk:)


Tuğçe ayrıca gelen misafirlerine saklayabilecekleri bir hediye daha vermek istedi. Bizlerde yeni hayatlarında bolluk olması dileğiyle Nar hediye etmeyi önerdik. Narın rengini de geleneksel kırmızıdan uzaklaşıp konsept renklerimize uygun turkuvazı tercih ettik.Hediye kutusunu sunduğumuzda  da damadımız Hakan tarafından çok beğenildi:) O hem romantik hemde farklı oluğu için bu firimizi beğendi.   


Dedik ki Tuğçenin hediyesi olurda bunu misafirlerine güzelce sunmaz mı... O yüzden ekip olarak ona güzel bir sepet armağan ettik:)


Damadımız Hakan ve biricik Ablası Hacer de bu güzel gün için  çok özendiler. Çikolata ile birlikte götürecekleri gelin bohçasını süslememizi rica ettiler. Bohça da konsepte uygun hazırlandı ve yine konsept renklerinde paketlendi.
Mori Events ekibi olarak Bu güzel çiftin evliliklerinin nar kadar bereketli , pembe düşlerinin gerçeğe dönüşmesini diliyoruz...

Sizde kendi temanızı yaratmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz:)  Ayrıca beğendiğiniz detayları da bizden ayrıca sipariş edebilirsiniz. Bizlere morievents@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder