6 Ocak 2013 Pazar

Küçük Adam Eymen 2 Yaşında

  Bıyık konsepti son yıllarda popüler olmaya devam ederken insanlar sebebini merak ediyor olabilirler :) Bıyık, sağlıklı erkeği sembolize eder. Belkide bu yüzdendir ki özelikle doğum günü ve baby showerlarda tercih edilen bir temadır.

 Eymen'in doğum gününü tasarlarken bıyık bizimde çıkış noktamız oldu.Sonra iş ilham perilerimize kaldı. Sonuç Eymen'nin anne ve babasını çok mutlu etti.

Biz de çıkan sonuçtan en az onlar kadar keyif aldık umarız sizlerde bizim kadar beğenirsiniz:)
Buyrunuz detaylar;


Eymen'in annesi en az bizim kadar heyecanlıydı, Eymen'in temaya ugun giydirip  resmini çektirip bizimle paylaştı , bizde bu sevimili küçüğün resmini masamızın odak noktasına koyduk:)


Sunum masasının üzerinden bıyıklar sarkıtıldı.


Mekan ile temayı bileştirmek adına masalara bıyıklı Amerikan servisleri yerleştirildi.


Bıyık konseptine uygun 3 boyutlu cupcake süsleri ve alt tabanları ile bütünlük sağlandı. Tüm yiyecek çeşitleri için ayrı kartlar hazırlandıBıyık konseptinde bardaklar ve limonata nostaljik detay oldu:)

Şekersiz doğum günü olmaz diyerek lolipoplarımızı ve kavanozlarımızı konsepte uygun hazırladık.

Patlamış mısırlar masaya ayrı bir renk katıı, misafirler için eylenceli bir detay oldu.Konsept ile bütünleşen su şişeleri.


Ve tabiki hatıra çerçevesi:)Eymen'e bir kez daha iyiki doğdun diyoruz:) ve sevdikleriyle güzel bir hayat diliyoruz. Sizde size özel bir konsept yaratmamızı isterseniz bize morievents@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.Sevgiler
Mori Events Ekibi..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder